צור קשר 072-2517979

מערכות סולאריות לעסקים

פאנלים סולאריים מחירים r-solar איך מרוויחים ממערכות סולאריות? איך פועלות מערכות סולאריות אנרגיה חלופית אנרגיה מתחדשת אנרגיה מתקלה אנרגיה סולארית אנרגיה סולארית בשוק הישראלי אר סולאר אר סולר האם ישנו מימון לאנרגיה סולארית בשוק ישראלי? ההבדל בין אנרגיה מתחדשת לאנרגיה מתקלה היכן משתמשים בישראל באנרגיה הסולארית ? הפקת החשמל הסולארי התקנה של מערכת סולארית חברה טובה להתקנת מערכות סולאריות חיסכון מערכת סולארית ביתית חסכון של אנרגיה סולארית חשמל סולארי חשמל סולארי ביתי כיצד עובדים פאנלים סולאריים כמה כסף חוסכת לי מערכת סולארית ביתית? כמה עולה מערכת סולארית ביתית להתקין מערכות סולאריות מהי מערכת סולארית? מה מקורן של מערכות סולאריות ? מימון לאנרגיה סולארית בשוק ישראלי מי מתקין מערכות סולאריות ממיר סולארי מערכות סולאריות מערכות סולאריות ביתיות מערכות סולאריות לחשמל מערכת סולארית מערכת סולארית ביתית מקורות אנרגיה מתחדשת סביבה ירוקה עלות מערכת סולארית ביתית פאנלים סולאריים פאנלים סולאריים מחיר פאנלים סולאריים מחירים פאנלים סולארים פנלים הסולאריים שוק האנרגיה הסולארית שירותי תיקונים ואחזקה של מערכות סולאריות תעריפי חשמל סולארי

מערכות סולאריות נחשבות מערכות המשמשות לא רק בעלי בתים אלא גם בעלי עסקים המתקינים על מבני
העסק והתעשייה שלהם מערכות סולאריות על מנת להפיק רווח נוסף ומקור כלכלי מ
אנרגיית השמש.
המערכות הינן מערכות משתלמות וזאת כי המערכת יכולה להחזיק מעמד עד כעשרים לשלושים שנים עם תחזוקה
נכונה – מה שעוזר להחזיר את ההשקעה על המערכת בכל הנוגע לצבירת אנרגיה וייצור חשמל באופן עצמאי.
בנוסף קיימות הלוואות הניתנות על ידי הבנקים לרכישת מערכות סולאריות אותן ניתן להחזרי בקלות מהכספים המצטברים
לאחר צבירת האנרגיה ומכירת החשמל על ידי העסקים לחברת החשמל.

מדוע הבנקים מאפשרים הלוואות למערכות סולאריות לעסקים

הבנקים כמו גם המדינה מעודדים את המגמה הירוקה וגם חברת החשמל וכן קיימות הלוואות לבעלי עסקים המעוניינים
להתקין מערכות סולאריות על גבי בתי העסק שלהם והמבנים התעשייתיים. ההלוואות הניתנות להקמת מערכות
כאלה הן בתנאים טובים ומוחזרות על ידי מכירת החשמל במהירות ותוך שלוש עד ארבע שנים.

מדוע כדאי להקים מערכות סולאריות לעסקים

הקמת מערכת סולארית על גבי גגות של מבני תעשייה משרדים בתי ספר ועסקים רבים עוזרת לנצל את האנרגיה הקיימת
במבנה גם בהמצאות אנשים במבנה וגם בהיותו ריק לייצור אנרגיה טבעית. התקנת מערכות לייצור אנרגיה טבעית כגון:
פאנלים סולארים, קולטי שמש, מערכת עוקבת שמש, 
טורבינות רוח ועוד – עוזרות לנצל את מקסימום האנרגיה ולצבור חשמל, וגז טבעי.
מלבד זאת עסקים רבים כיום רוצים להירתם למגמה הירוקה ולהיות ידידותיים יותר לסביבה מה שמקנה להם יותר עצמאות וכוח כלפי פנים וכלפי חוץ.
כאשר בעלי עסקים בוחרים להציב ולהתקין מערכות סולאריות לניצול אנרגיה טבעית, הם בעצם עוזרים לצמיחת העסק, לפיתוחו ולהגדלת מאגר לקוחותיו.
הסיבה לכך טמונה בעובדה שהתקנת מערכות סולאריות איכותיות בבניין עסקים או כל מבנה עסקי, עוזרת להימנע מהוצאות גבוהות ומיותרות של
תשלומים על חשמל, ועם זאת עוזרת לקרב אל העסק לקוחות "ירוקים" אשר מאמינים בניצול משאבי הטבע באופן ראוי ומשתלם אשר איננו פוגע
באיכות הסביבה ואיננו מזהם. על כן, בכל בחינה של הצורך בהתקנת מערכות כאלו, הרי שהבחירה בהתקנתן הינה נכונה !

כיצד מותקנות המערכות ומה גודלן?

מערכות סולאריות מסוג זה הן מערכות שהן בדרך כלל בגודל של חמש עשרה עד חמישים קילו וואט והן מותקנות על גבי גגות לאחר שמוקמת קונסטרוקציה מתאימה במקום, והם מותקנות על גגות שטוחים או גגות בעלי שיפוע. בהתקנת המערכת יש לפרוס נכון את הפאנלים על גבי משטח הגג, ויש לנהל את הפרויקט על ידי חברה מקצועית המתמחה בעיצוב ותכנון פאנלים, יש לטפל בהיתרי הבנייה מול הרשויות כמו העירייה וחברת החשמל, וכדאי למצוא חברה טובה להתקנת הפאנלים שתתחזק את המערכות עם השנים ותדאג לניקיון מקצועי של הפאנלים, בנוסף חשוב לחווט נכון את הפאנלים ולדאוג ללוח בקרה בו מונה נטו המפריד את צריכת החשמל הרגילה מצריכת החשמל הטבעי ועוד.

למה יש לשים לב בעת התקנת מערכות סולאריות לעסקים?

בעת התקנת פאנלים סולאריים יש לשים לב כי הפאנלים מיוצרים עם תו תקן גרמני ועברו אישור של חברת החשמל, עוד חשוב לשים לב כי החברה משתמשת בחווטים מתאימים ובלוח חשמל תקין ובטיחותי וחשוב לבדוק כי המערכת תעמוד בתנאי האקלים ובמזג האוויר הישראלי. בנוסף חברות רבות מאפשרות בדיקה שנתית של המערכת ומתן אחריות על המערכת הסלולארית לעסקים כמו אחריות על הפאנלים והחווטים הנחשבים יקרים במערכות מסוג זה.

מדוע קיימת תמיכה כה רבה מצד הממשלה וחברת החשמל למערכות סולאריות?

חברת החשמל כפי שהזכרנו תומכת בצריכת החשמל הטבעי והיא קונה את החשמל המיוצר על ידי אנרגיית השמש או אנרגיית הרוח וזאת כי הממשלה תומכת ייצור אנרגיה טבעית.
מדינת ישראל בשנים קודמות פיתחה עד מאוד את תחום האנרגיה הסולארית על ידי תמיכה בהמצאות שונות כמו מערכות עוקבות שמש, דודי שמש שהיא המצאה ישראלית ועוד והיא ממקמת טורבינות רוח ומערכות סולאר במגוון מקומות ושטחים בארץ ומקימה חוות אקולוגיות. התמיכה נובעת מהצורך להיות מדינה בעלת אופי ירוק יותר וידידותי לסביבה ובכך להפיק את האנרגיה ממקורות טבעיים ומשאבים ארציים ולא להיות תלויים בקבלת אנרגיה מארצות אחרות. ייצור אנרגיה וחשמל באופן עצמאי יעזור בחסכון במשאבים ויעלה את האופי העצמאי של המדינה בכל הנוגע לייצור אנרגיה והתפתחותה של המדינה – כך ברמת המקרו הארצית וברמת המיקרו של אנשי העסקים שגם הם רוצים להראות עצמאות כלכלית בהיותם מייצרים את האנרגיה שלהם באופן עצמאי.

אז איך מתחילים להתקין מערכות סולאריות לעסקים?

כדי להתחיל חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע על מנת להכין תשתית מתאימה לגג המבנה עליו תרצו לבנות את הקונסטרוקציה למערכת, לאחר מכן יש להגיש תוכניות לחברת החשמל ולקבל אישורים מתאימים מהעירייה אותם תוכלו לקבל בצורה מהירה ומסודרת יותר אם תברחו בחברה טובה ומקצועית לבניית מערכת סולארית לעסקים. כמו כן יש לברר עלויות מערכת מסוג זה והחזר עלויות ומפרטים טכניים נוספים.