צור קשר 072-2517979

מערכות סולאריות לבתים פרטיים

r-solar איך מרוויחים ממערכות סולאריות? איך פועלות מערכות סולאריות אנרגיה חלופית אנרגיה מתחדשת אנרגיה מתקלה אנרגיה סולארית אנרגיה סולארית בשוק הישראלי אר סולאר אר סולר האם ישנו מימון לאנרגיה סולארית בשוק ישראלי? ההבדל בין אנרגיה מתחדשת לאנרגיה מתקלה היכן משתמשים בישראל באנרגיה הסולארית ? הפקת החשמל הסולארי התקנה של מערכת סולארית חברה טובה להתקנת מערכות סולאריות חיסכון מערכת סולארית ביתית חסכון של אנרגיה סולארית חשמל סולארי חשמל סולארי ביתי כיצד עובדים פאנלים סולאריים כמה כסף חוסכת לי מערכת סולארית ביתית? כמה עולה מערכת סולארית ביתית להתקין מערכות סולאריות מהי מערכת סולארית? מה מקורן של מערכות סולאריות ? מימון לאנרגיה סולארית בשוק ישראלי מי מתקין מערכות סולאריות ממיר סולארי מערכות סולאריות מערכות סולאריות ביתיות מערכות סולאריות לחשמל מערכת סולארית מערכת סולארית ביתית מקורות אנרגיה מתחדשת סביבה ירוקה עלות מערכת סולארית ביתית פאנלים סולאריים פאנלים סולאריים מחיר פאנלים סולאריים מחירים פאנלים סולארים פנלים הסולאריים שוק האנרגיה הסולארית שירותי תיקונים ואחזקה של מערכות סולאריות תעריפי חשמל סולארי

אם חשבתם להקים מערכת סולארית ביתית בין אם משיקולים ירוקים או משיקולים כספיים חשוב שתדעו כמה דברים חשוב על המערכות על בנייתם,
תחזוקתם, תרומתם לסביבה ועל היכולות של המערכת לתרום לכם.

מהן מערכות סולאריות לבתים פרטיים וכיצד הן מסייעות לנו?

כדי להבין מדוע אנו מתקינים מערכות סולאריות לבתים פרטיים יש להבין בראש ובראשונה כי מערכות מסוג זה נועדו על מנת להוות חלק מהשמירה על הסביבה. כאשר היתרון הטמון במערכות סולאריות הוא ניצול אנרגיית השמש והפיכתה לחשמל ובכך מניעת שימוש באנרגיה מתכלה המזיקה לסביבה. מאידך לשמירה הראויה והנכונה על איכות הסביבה ישנו שימוש באנרגיה שמקורה אינו טבעי אשר גורמת לזיהום אוויר ומזיקה לחיות ולבני אדם. לכן קיימת העדפה ברורה מלבד החיסכון הכספי לשימוש באנרגיה חלופית טבעית בכל העולם כולו, כאשר ה"טרנד" האחרון באנרגיה ירוקה ובשמירה על איכות הסביבה היא ללא כל צל של סק המובילה והטובה – מערכות סולאריות לבתים פרטיים.

חוסכים במשאבים ומתחילים להרוויח

עוד סיבה מרכזית למעבר לצריכת אנרגיה סולארית היא הרצון לחסוך במשאבים ולהתחיל ולהרוויח כסף על ידי צבירה של אנרגיה והפיכתה לחשמל. את החיסכון מתחילים בהתקנת פאנלים סולאריים על גבי הגג ומכאן הפרדת השימוש והפחתת השימוש בחשמל מחברת החשמל. הפאנלים הסולאריים עוזרים להפיק חשמל מן השמש והם מחווטים למכשירי החשמל השונים בבית ומשם ללוח בקרה. באמצעות הפקת האנרגיה ניתן להתחיל לחסוך בחשמל ואף לאגור אותו ואת החשמל שנאגר למכור לחברת החשמל ולהפיק באמצעות כך רווחים יפים. מלבד בעלי בתים בארץ ובעולם ישנם בעלי ארגונים ועסקים המתקינים על גגות מבני התעשייה שלהם פאנלים סולאריים להפקת אנרגיה הנעזרת בפעילות שנעשית במקום. הרווח נחשב גדול מאד ובדרך מוצגות החברות והעסקים כחברות ירוקות וידידותית לסביבה , דבר המעלה את קרנם בעיני הציבור והעולם העסקי.

מתי מתחילים להרוויח מהמערכת הסולארית?

רווחים מהמערכת הסולארית מתחילים להפיק בדרך כלל לאחר ארבע שנים שזה הזמן שלוקח להחזיר את ההשקעה במערכת הביתית. עם זאת יש להבין שהמערכת משתלמת וזאת כי היא אוגרת חשמל גם בחודשי החורף וגם כאשר אנו לא נמצאים בבית כמו למשל בסופי שבוע ובחופשות שיש מזג אוויר שמשי ולכן היא תמיד מפיקה רווחים רבים ומחזירה את ההשקעה באופן מהותי ומשמעותי. בנוסף לכך לא ניתן להימנע מהיתרון הגדול והמהותי ביותר הנובע משימוש במערכות סולאריות ביתיות, שהוא היתרון שבשמירה על איכות הסביבה והפיכת אנרגיית שמש טבעית למשאב מתבקש.

כיצד בנויה מערכת סולארית

מערכת סולארית בנויה מפאנלים סולארים המותקנים על גגות שגודלם צריך להיות מעל 50 מטרים רבועים. הפאנלים אוגרים בתוכם מים עם קולטי שמש המחממים את המים באמצעות קולטי השמש שהופכת אותם באמצעות חווטים מיוחדים ובאמצעות אפקט פוטו וואט המייצר חשמל והופך אותו לחשמל סולארי – משמע חשמל המיוצר באנרגיית שמש. את הפאנלים המותקנים על גבי הגגות מתקינים בזווית של שלושים מעלות והם עשויי סיליקון, הפאנלים עליהם לפנות לכיוון דרום שזה הכיוון בו זורחת השמש. בנוסף את הפאנלים יש לתחזק ולנקות על מנת שהמים שעוברים בהם יהיו מזוקקים ובכלל יאפשרו הזרמת מים חלקה יותר ועבודה מהירה של הפאנלים. לאחר התקנת הפאנלים מחווטים את המערכת אל לוח חשמל בו קיים מונה נטו המפריד את החשמל הרגיל מהחשמל הטבעי וקיים לוח שלם המפקח על כל המערכת ודואג לתפקודה. מונה נטו הוא חלק בלתי נפרד במערכת והוא זה שידאג לרווחים וחסכון בחשמל בכל הנוגע לשימוש בחשמל רגיל וחשמל סולארי וקיזוז מול חברת החשמל.

האם ניתן לבנות לבד מערכת סולארית

בוודאי! ישנם אנשים שבונים לבד מערכת סולארית אך הדבר מצריך תוכניות ברורות אותן יש להגיש לחברת החשמל ולעירייה, רכישת פאנלים
בצורה נכונה והכנת תשתיות וקונסטרוקציה מתאימה. הרכבת מערכת מסוג זה אינה פשוטה וחשוב גם אם מרכיבים לבד את המערכת
להתייעץ עם אנשי המקצוע בעניין וזאת משום שלא קיים מידע מפורט באינטרנט או בספרות המקצועית. בנוסף כיום ניתן לראות חוות
אקולוגיות בהן מערכות סולאריות קטנות מאולתרות הנמצאות על גבי גגות  מבנים המשמשות לייצור אנרגיה חלופית על ידי שמש – דבר הנחשב ירוק וידידותי לסביבה.

ממי כדאי לרכוש מערכת סולריות לבתים פרטיים

כיום שוק הסולאר הולך ומתפתח ולכן קיימות חברות רבות המציעות שירותי התקנה ואספקת פאנלים סולארים אך עם זאת חשוב לבחור
בחברה בעלת ניסיון שמייבאת את הפאנלים הסולאריים שלה מגרמנייה או מסין שהפאנלים הינם בעלי תו תקן גרמני.
בנוסף חשוב לבחור בחברה שיכולה לספק שירותי תיקוני אחזקה וניקיון לפאנלים הסולארים דבר שיעזור להאריך ימים למערכת
ויסייע לה להחזיק מעמד לאורך שנים רבות וטובות, בהן אתם תיהנו משימוש נכון ואיכותי של אנרגיה משתלמת וירוקה, ללא פגיעה
באיכות הסביבה וללא הוצאות גבוהות ומיותרות על חשמל יקר ומזהם. פנו עכשיו אל מיטב המומחים בתחום והבטיחו לעצמכם הצלחה.